דלתות פנים קו אפס
במחיר משתלם במיוחד

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!

*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת

יתרונות

פוליאוריטן מוזרק - בידוד מקסימלי

עמידות מוגברת בנזקי מים וטרמיטים

5 שנות אחריות

ניתן להזמין בכל מידת רוחב

קווים נקיים

מניפת צבעים רחבה

דלת עמידה וחזקה​

דלתות הכניסה של שריונית חסם מיוצרות בשיטה ייחודית, בצורת "מגירה": מעטה אחד נכנס לתוך המעטה השני, מתבצעת "נעילה" מכאנית של המעטים אחד לשני ובנוסף הם מודבקים. שיטת החיבור הכפול מבטיחה עמידות וחוזק לאורך שנים ארוכות מאד! שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

סגסוגת מתכת קלה

סמל DX51 סגסוגת מתכת קלה: דלתות פנים של שריונית חסם הנושאות סמל זה עשויות מ DX51 – סגסוגת מתכת קלה ואיכותית: הדבר מקנה לדלת עמידות רבה לאורך שנים, ומנגד שומר על תחושת החמימות של הדלת בתוך הבית.
שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

עמידה בנזקי מים ומזיקים

דלתות פנים של שריונית חסם הנושאות סמל זה עמידות לכל אורכן (ולא רק בתחתית) הן בפני נזקי מים והן בפני מזיקים (טרמיטים וכיו"ב). אחריות על כל הדלת נגד נזקי מים ונגד נזקי טרמיטים, לחמש שנים!!!

בידוד פוליאוריטן תרמי ואקוסטי

דלתות של שריונית חסם הנושאות סמל זה מוזרקות בחומר בידוד "פוליאוריטן מוקצף", מצטיינות בבידוד תרמי ואקוסטי: דלתות אלו מבודדות חום וקור בפער של עד 25 מעלות, ובנוסף מסייעות משמעותית בהפחתת כמות הרעשים. יש סיכוי טוב שהדלת הזו מבודדת יותר מאשר המקרר שיש לכם בבית! גם מבודדות רעשים וגם מונעות מעבר קור / חום בין החדרים. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

דלתות פנים קו אפס
במחיר משתלם במיוחד

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!

*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת