דלתות פנים קו אפס
במחיר משתלם במיוחד

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!

*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת
*המבצע בתוקף עד ה-31/08/2021
*לתקנון המבצע

דלתות פנים קו אפס במחיר משתלם במיוחד

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם!

*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת
*המבצע בתוקף עד ה-31/08/2021
*לתקנון המבצע לחצן כאן

דלתות פנים קו אפס

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

יתרונות

סמלי איכות דלתות פנים

דלת עמידה וחזקה​

דלתות הכניסה של שריונית חסם מיוצרות בשיטה ייחודית, בצורת "מגירה": מעטה אחד נכנס לתוך המעטה השני, מתבצעת "נעילה" מכאנית של המעטים אחד לשני ובנוסף הם מודבקים. שיטת החיבור הכפול מבטיחה עמידות וחוזק לאורך שנים ארוכות מאד! שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

בידוד פוליאוריטן תרמי ואקוסטי

דלתות של שריונית חסם הנושאות סמל זה מוזרקות בחומר בידוד "פוליאוריטן מוקצף", מצטיינות בבידוד תרמי ואקוסטי: דלתות אלו מבודדות חום וקור בפער של עד 25 מעלות, ובנוסף מסייעות משמעותית בהפחתת כמות הרעשים. יש סיכוי טוב שהדלת הזו מבודדת יותר מאשר המקרר שיש לכם בבית! גם מבודדות רעשים וגם מונעות מעבר קור / חום בין החדרים. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

עמידה בנזקי מים ומזיקים

דלתות פנים של שריונית חסם הנושאות סמל זה עמידות לכל אורכן (ולא רק בתחתית) הן בפני נזקי מים והן בפני מזיקים (טרמיטים וכיו"ב). אחריות על כל הדלת נגד נזקי מים ונגד נזקי טרמיטים, לחמש שנים!!!

סגסוגת מתכת קלה

סמל DX51 סגסוגת מתכת קלה: דלתות פנים של שריונית חסם הנושאות סמל זה עשויות מ DX51 – סגסוגת מתכת קלה ואיכותית: הדבר מקנה לדלת עמידות רבה לאורך שנים, ומנגד שומר על תחושת החמימות של הדלת בתוך הבית.
שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!